CEB-44D06
DigiKeys produktnummer
102-1170-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CEB-44D06
Beskrivelse
BUZZER ELEMENT STD 600HZ 44MM
Detaljert beskrivelse
600 Hz Standard Summerelementer 20V p-p 1,732" dia (44,00mm) 1 kOhms
EDA-/CAD-modeller
CEB-44D06 Modeller
Impedans
1 kOhms
Serie
Kapasitans ved frekvens
70000pF ved 120Hz
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Størrelse/dimensjon
1,732" dia (44,00mm)
Frekvens
600 Hz
Spenning - inngang (maks)
20V p-p