CEB-35D26
DigiKeys produktnummer
102-1128-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CEB-35D26
Beskrivelse
BUZZER ELEMENT FDBK 6.4KHZ 20MM
Detaljert beskrivelse
2.6 kHz Standard Summerelementer 30V p-p 1,378" dia (35,00mm) 300 Ohms
EDA-/CAD-modeller
CEB-35D26 Modeller
Impedans
300 Ohms
Serie
Kapasitans ved frekvens
30000pF ved 1kHz
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Størrelse/dimensjon
1,378" dia (35,00mm)
Frekvens
2.6 kHz
Spenning - inngang (maks)
30V p-p