CEB-27D44 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
PUI Audio, Inc.
På lager: 2 764
Datablad
4.6 kHz Standard Summerelementer 30V p-p 1,063" dia (27,00mm) 250 Ohms
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
CEB-27D44
DigiKeys produktnummer
102-1127-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CEB-27D44
Beskrivelse
BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ 27MM
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CEB-27D44 Modeller
Impedans
250 Ohms
Serie
Kapasitans ved frekvens
16000pF ved 1kHz
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Størrelse/dimensjon
1,063" dia (27,00mm)
Frekvens
4.6 kHz
Spenning - inngang (maks)
30V p-p