CEB-20FD64
DigiKeys produktnummer
102-1129-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CEB-20FD64
Beskrivelse
BUZZER ELEMENT STD 6.5KHZ 20MM
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
6.4 kHz Tilbakekobling Summerelementer 30V p-p 0,787" dia (20,00mm) 400 Ohms
EDA-/CAD-modeller
CEB-20FD64 Modeller
Type
Tilbakekobling
Impedans
400 Ohms
Serie
Kapasitans ved frekvens
10000pF ved 1kHz
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Størrelse/dimensjon
0,787" dia (20,00mm)
Frekvens
6.4 kHz
Spenning - inngang (maks)
30V p-p