CEB-20D64
DigiKeys produktnummer
102-1126-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CEB-20D64
Beskrivelse
BUZZ ELMNT PZO 6.5KHZ 20MM W/WIR
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
6.5 kHz Standard Summerelementer 30V p-p 0,787" dia (20,00mm) 350 Ohms
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CEB-20D64 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Type
Standard
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Impedans
350 Ohms
Serie
Kapasitans ved frekvens
13000pF ved 120Hz
Emballasje
Pose
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,787" dia (20,00mm)
Frekvens
6.5 kHz
Terminaler
Trådtilkoblinger
Spenning - inngang (maks)
30V p-p