50PZJ220M10X15
DigiKeys produktnummer
1189-50PZJ220M10X15-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
50PZJ220M10X15
Beskrivelse
CAP ALUM HYBRID 220UF 20% 50V TH
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
220 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Boks 13mOhm 4000 Hrs ved 125°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Rubycon
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Bruksområder
Bilteknikk
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved lav frekvens
180 mA @ 100 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
3.6 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
220 µF
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,650" (16,50mm)
Nominell spenning
50 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
ESR (Equivalent Series Resistance)
13mOhm
Kapsling
Radial, Boks
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 125°C