50CZE100M10X9
DigiKeys produktnummer
1189-50CZE100M10X9-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
50CZE100M10X9
Beskrivelse
CAP ALUM HYBRID 100UF 20% 50V TH
Detaljert beskrivelse
100 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Boks 28mOhm 10000 Hrs ved 105°C
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballasje
Tape og boks (TB)
Rippelstrøm ved lav frekvens
300 mA @ 100 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
2 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
100 µF
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,413" (10,50mm)
Nominell spenning
50 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
ESR (Equivalent Series Resistance)
28mOhm
Kapsling
Radial, Boks
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C