400LEX1MEFC6.3X11
DigiKeys produktnummer
1189-2719-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
400LEX1MEFC6.3X11
Beskrivelse
CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 µF 400 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 4000 Hrs ved 125°C
EDA-/CAD-modeller
400LEX1MEFC6.3X11 Modeller
Kategori
Rippelstrøm ved lav frekvens
24 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
48 mA @ 100 kHz
Tilkoblingsmellomrom
0,098" (2,50mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,512" (13,00mm)
Nominell spenning
400 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 125°C
Kapsling
Radial, Boks
Driftstemperatur
-40°C – 125°C