400AX6.8MEFC8X10.8
DigiKeys produktnummer
1189-2277-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
400AX6.8MEFC8X10.8
Beskrivelse
CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
6.8 µF 400 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 2000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
400AX6.8MEFC8X10.8 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,484" (12,30mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Nominell spenning
400 V
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C