400AX4.7MEFC8X9
DigiKeys produktnummer
1189-2276-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
400AX4.7MEFC8X9
Beskrivelse
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4.7 µF 400 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 2000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
400AX4.7MEFC8X9 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,394" (10,00mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Nominell spenning
400 V
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C