400AX15MEFC10X16
DigiKeys produktnummer
1189-2275-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
400AX15MEFC10X16
Beskrivelse
CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 µF 400 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 2000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
400AX15MEFC10X16 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Produsent
Polarisering
Polar
Serie
Bruksområder
Emballasje
Bulk
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,709" (18,00mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Nominell spenning
400 V
Kapsling
Radial, Boks
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C