35ZLH680MEFC10X23
DigiKeys produktnummer
1189-1749-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
35ZLH680MEFC10X23
Beskrivelse
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
680 µF 35 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 10000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
35ZLH680MEFC10X23 Modeller
Rippelstrøm ved lav frekvens
1.238 A @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.25 A @ 100 kHz
Impedans
18 mOhms
Kapasitans
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Nominell spenning
35 V
Høyde - sittende (maks)
0,984" (25,00mm)
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C