35ZLH330MEFC10X12.5
DigiKeys produktnummer
1189-1891-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
35ZLH330MEFC10X12.5
Beskrivelse
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
330 µF 35 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 10000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
35ZLH330MEFC10X12.5 Modeller
Rippelstrøm ved lav frekvens
731.5 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.33 A @ 100 kHz
Impedans
39 mOhms
Kapasitans
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Nominell spenning
35 V
Høyde - sittende (maks)
0,551" (14,00mm)
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C