35ZLH220MEFC8X11.5
DigiKeys produktnummer
1189-1863-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
35ZLH220MEFC8X11.5
Beskrivelse
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
220 µF 35 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 8000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
35ZLH220MEFC8X11.5 Modeller
Rippelstrøm ved lav frekvens
472.5 mA @ 120 Hz
Impedans
56 mOhms
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,512" (13,00mm)
Nominell spenning
35 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
8000 Hrs ved 105°C
Kapsling
Radial, Boks
Driftstemperatur
-40°C – 105°C