25ZLR82MEFC5X11
DigiKeys produktnummer
1189-25ZLR82MEFC5X11-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
25ZLR82MEFC5X11
Beskrivelse
CAP ALUM 82UF 20% 25V RADIAL
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
82 µF 25 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 6000 Hrs ved 105°C
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
200 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
400 mA @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Impedans
210 mOhms
Kapasitans
Tilkoblingsmellomrom
0,079" (2,00mm)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,197" dia (5,00mm)
Nominell spenning
25 V
Høyde - sittende (maks)
0,492" (12,50mm)
Levetid ved temp.
6000 Hrs ved 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C