25YXM100MEFR6.3X11
DigiKeys produktnummer
1189-25YXM100MEFR6.3X11-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
25YXM100MEFR6.3X11
Beskrivelse
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 µF 25 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 10000 Hrs ved 105°C
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
147 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
210 mA @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,098" (2,50mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,492" (12,50mm)
Nominell spenning
25 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C
Kapsling
Radial, Boks
Driftstemperatur
-40°C – 105°C