25CZE330M10X9
DigiKeys produktnummer
1189-25CZE330M10X9-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
25CZE330M10X9
Beskrivelse
CAP ALUM HYBRID 330UF 20% 25V TH
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
330 µF 25 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Boks 20mOhm 10000 Hrs ved 105°C
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Produsent
Rubycon
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Bruksområder
Bilteknikk
Emballasje
Tape og boks (TB)
Rippelstrøm ved lav frekvens
375 mA @ 100 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.5 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
330 µF
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,413" (10,50mm)
Nominell spenning
25 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
ESR (Equivalent Series Resistance)
20mOhm
Kapsling
Radial, Boks
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C