250LEX4.7MEFC8X9
DigiKeys produktnummer
1189-2712-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
250LEX4.7MEFC8X9
Beskrivelse
CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4.7 µF 250 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 4000 Hrs ved 125°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
250LEX4.7MEFC8X9 Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
53 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
106 mA @ 100 kHz
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,433" (11,00mm)
Nominell spenning
250 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 125°C
Kapsling
Radial, Boks
Driftstemperatur
-40°C – 125°C