250LEX10MEFC10X12.5
DigiKeys produktnummer
1189-2716-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
250LEX10MEFC10X12.5
Beskrivelse
CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µF 250 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 5000 Hrs ved 125°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
250LEX10MEFC10X12.5 Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
83 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
157 mA @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,571" (14,50mm)
Nominell spenning
250 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
5000 Hrs ved 125°C
Kapsling
Radial, Boks
Driftstemperatur
-40°C – 125°C