250BXC10MEFC10X16
DigiKeys produktnummer
1189-3680-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
250BXC10MEFC10X16
Beskrivelse
CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µF 250 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 10000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
250BXC10MEFC10X16 Modeller
Rippelstrøm ved lav frekvens
96 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
320 mA @ 100 kHz
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,709" (18,00mm)
Nominell spenning
250 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C
Driftstemperatur
-25°C – 105°C