250BXC100MEFC16X25
DigiKeys produktnummer
1189-2212-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
250BXC100MEFC16X25
Beskrivelse
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 µF 250 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 12000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
250BXC100MEFC16X25 Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
688.5 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.53 A @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,295" (7,50mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,630" dia (16,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
1,063" (27,00mm)
Nominell spenning
250 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
12000 Hrs ved 105°C
Kapsling
Radial, Boks
Driftstemperatur
-25°C – 105°C