200LEX10MEFC8X11.5
DigiKeys produktnummer
1189-2705-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
200LEX10MEFC8X11.5
Beskrivelse
CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µF 200 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 5000 Hrs ved 125°C
EDA-/CAD-modeller
200LEX10MEFC8X11.5 Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
80 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
152 mA @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,531" (13,50mm)
Nominell spenning
200 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
5000 Hrs ved 125°C
Kapsling
Radial, Boks
Driftstemperatur
-40°C – 125°C