16ZLR330MEFC6.3X11
DigiKeys produktnummer
1189-16ZLR330MEFC6.3X11-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
16ZLR330MEFC6.3X11
Beskrivelse
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
330 µF 16 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 6000 Hrs ved 105°C
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
341 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
620 mA @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Impedans
92 mOhms
Kapasitans
Tilkoblingsmellomrom
0,098" (2,50mm)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Nominell spenning
16 V
Høyde - sittende (maks)
0,492" (12,50mm)
Levetid ved temp.
6000 Hrs ved 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C