16ZLJ470M8X11.5
DigiKeys produktnummer
1189-2205-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
16ZLJ470M8X11.5
Beskrivelse
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 µF 16 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 9000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
16ZLJ470M8X11.5 Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
660 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.2 A @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Impedans
75 mOhms
Kapasitans
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Nominell spenning
16 V
Høyde - sittende (maks)
0,512" (13,00mm)
Levetid ved temp.
9000 Hrs ved 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C