16ZLH220MEFC6.3X11
DigiKeys produktnummer
1189-1726-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
16ZLH220MEFC6.3X11
Beskrivelse
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
220 µF 16 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 6000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
16ZLH220MEFC6.3X11 Modeller
Rippelstrøm ved lav frekvens
270 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
540 mA @ 100 kHz
Impedans
94 mOhms
Kapasitans
Tilkoblingsmellomrom
0,098" (2,50mm)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Nominell spenning
16 V
Høyde - sittende (maks)
0,492" (12,50mm)
Levetid ved temp.
6000 Hrs ved 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C