16ZLH2200MEFC12.5X20
DigiKeys produktnummer
1189-2933-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
16ZLH2200MEFC12.5X20
Beskrivelse
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2200 µF 16 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 10000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
16ZLH2200MEFC12.5X20 Modeller
Rippelstrøm ved lav frekvens
1.736 A @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.48 A @ 100 kHz
Impedans
17 mOhms
Kapasitans
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,492" dia (12,50mm)
Nominell spenning
16 V
Høyde - sittende (maks)
0,866" (22,00mm)
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C