10ZLH470MEFCTA6.3X11 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Rubycon
På lager: 0
Datablad
470 µF 10 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 6000 Hrs ved 105°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
10ZLH470MEFCTA6.3X11
DigiKeys produktnummer
10ZLH470MEFCTA6.3X11-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
10ZLH470MEFCTA6.3X11
Beskrivelse
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
10ZLH470MEFCTA6.3X11 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballasje
Tape og boks (TB)
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,492" (12,50mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Nominell spenning
10 V
Levetid ved temp.
6000 Hrs ved 105°C