SMLK28WBJCW1 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Rohm Semiconductor
På lager: 1 097
Datablad
LED-belysning SML Hvit, Kjølig 8000K 3,9V 90mA 4-SMD, flate ledninger
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SMLK28WBJCW1
DigiKeys produktnummer
846-1071-2-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SMLK28WBJCW1
Beskrivelse
LED SML COOL WHITE 8000K 1808
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMLK28WBJCW1 Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
3,9V
Produsent
Lumens/watt ved strøm - test
60 lm/W
Serie
Strøm - maks
150mA
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Utdatert
Kapsling
4-SMD, flate ledninger
Farge
Leverandørens enhetsforpakning
CCT (K)
8000K
Størrelse/dimensjon
0,157" L x 0,079" B (4,00mm x 2,00mm)
Flussmiddel ved 25°C, strøm - test
21lm (typ.)
Høyde - sittende (maks)
0,028" (0,70mm)
Strøm - test
90mA