SMLD12EN1WT86C
DigiKeys produktnummer
846-SMLD12EN1WT86CTR-ND - Tape og spole (TR)
846-SMLD12EN1WT86CCT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-SMLD12EN1WT86CDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMLD12EN1WT86C
Beskrivelse
LONG LIFE TYPE MINI-MOLD CHIP LE
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Grønn 527nm LED-indikasjon – frittstående 3V 0603 (1608 metrisk)
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
3V
Produsent
Strøm - test
5mA
Farge
Grad
Bilteknikk
Linsefarge
Hvit
Godkjenning
AEC-Q102
0603 (1608 metrisk)
Millicandela-klassifisering
Leverandørens enhetsforpakning
Linsestil
Rektangel med flat overside
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 0,65mm B
Linsestørrelse
1,20mm x 0,80mm
Høyde (maks)
0,65mm