SMLD12EN1WT86
DigiKeys produktnummer
846-SMLD12EN1WT86TR-ND - Tape og spole (TR)
846-SMLD12EN1WT86CT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-SMLD12EN1WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMLD12EN1WT86
Beskrivelse
LED GREEN DIFFUSED 1608 SMD
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Grønn 527nm LED-indikasjon – frittstående 3V 0603 (1608 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
SMLD12EN1WT86 Modeller
Kategori
Linsestørrelse
1,20mm x 0,80mm
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
3V
Serie
Strøm - test
5mA
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 0,80mm B
Millicandela-klassifisering
Høyde (maks)
0,65mm