SMLD12BN1WT86
DigiKeys produktnummer
SMLD12BN1WT86TR-ND - Tape og spole (TR)
SMLD12BN1WT86CT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMLD12BN1WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMLD12BN1WT86
Beskrivelse
LED BLUE DIFFUSED 1608 SMD
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Blå 470nm LED-indikasjon – frittstående 2,9V 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMLD12BN1WT86 Modeller
Kategori
Linsestørrelse
1,20mm x 0,80mm
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,9V
Serie
Strøm - test
5mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Bølgelengde - dominant
Farge
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Linsefarge
Hvit
Leverandørens enhetsforpakning
Linsegjennomsiktighet
Diffundert
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 0,80mm B
Millicandela-klassifisering
Høyde (maks)
0,65mm