SML-P12M2TT86R
DigiKeys produktnummer
846-1191-2-ND - Tape og spole (TR)
846-1191-1-ND - Båndavsnitt (CT)
846-1191-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SML-P12M2TT86R
Beskrivelse
LED GREEN CLEAR 1006 SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Grønn 576nm LED-indikasjon – frittstående 2,2V 0402 (1006 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SML-P12M2TT86R Modeller
Kategori
Linsestørrelse
0,60mm
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,2V
Serie
Strøm - test
20mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Aktiv
Bølgelengde - dominant
Farge
Kapsling
0402 (1006 metrisk)
Konfigurasjon
Standard
Leverandørens enhetsforpakning
Linsefarge
Fargeløs
Størrelse/dimensjon
1,00mm L x 0,60mm B
Linsegjennomsiktighet
slett
Høyde (maks)
0,25mm