SML-E12DWT86
DigiKeys produktnummer
846-1161-2-ND - Tape og spole (TR)
846-1161-1-ND - Båndavsnitt (CT)
846-1161-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SML-E12DWT86
Beskrivelse
LED ORANGE DIFFUSED 1608 SMD
Detaljert beskrivelse
Oransje 606nm LED-indikasjon – frittstående 1,9V 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SML-E12DWT86 Modeller
Kategori
Linsestørrelse
1,20mm x 0,80mm
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
1,9V
Serie
Strøm - test
20mA
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 0,80mm B
Høyde (maks)
0,46mm