SML-D12P8WT86C
DigiKeys produktnummer
SML-D12P8WT86CTR-ND - Tape og spole (TR)
SML-D12P8WT86CCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SML-D12P8WT86CDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SML-D12P8WT86C
Beskrivelse
LED GREEN 1608 SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Grønn 560nm LED-indikasjon – frittstående 2,2V 0603 (1608 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
SML-D12P8WT86C Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,2V
Produsent
Strøm - test
20mA
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Farge
Godkjenning
AEC-Q102
Konfigurasjon
Standard
Leverandørens enhetsforpakning
Millicandela-klassifisering
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 0,80mm B
Linsestil
Rektangel med flat overside
Høyde (maks)
0,65mm
Linsestørrelse
1,20mm x 0,80mm