SML-A12M8TT86
DigiKeys produktnummer
846-1157-2-ND - Tape og spole (TR)
846-1157-1-ND - Båndavsnitt (CT)
846-1157-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SML-A12M8TT86
Beskrivelse
LED GREEN CLEAR 1611 SMD R/A
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Grønn 572nm LED-indikasjon – frittstående 2,2V 2-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SML-A12M8TT86 Modeller
Kategori
Linsestørrelse
1,20mm x 0,55mm
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,2V
Serie
Strøm - test
20mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Bølgelengde - dominant
Farge
Kapsling
2-SMD, ingen ledning
Konfigurasjon
Standard
Leverandørens enhetsforpakning
Linsefarge
Fargeløs
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 1,15mm B
Linsegjennomsiktighet
slett
Høyde (maks)
0,65mm