SLR-332VRT32
DigiKeys produktnummer
846-SLR-332VRT32CT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-SLR-332VRT32TB-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
SLR-332VRT32
Beskrivelse
LED RED DIFFUSED T-1 T/H
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød 630nm LED-indikasjon – frittstående 2V Radial
Kategori
Linsestørrelse
3,20mm dia
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2V
Serie
Strøm - test
10mA
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Visningsvinkel
85°
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Farge
Bølgelengde - dominant
Konfigurasjon
Standard
Kapsling
Radial
Linsefarge
Rød
Leverandørens enhetsforpakning
Linsegjennomsiktighet
Diffundert
Høyde (maks)
4,60mm