SFR03EZPF6802
DigiKeys produktnummer
846-SFR03EZPF6802TR-ND - Tape og spole (TR)
846-SFR03EZPF6802CT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
SFR03EZPF6802
Beskrivelse
SULFUR TOLERANT CHIP RESISTORS
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
68 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Svovelbestandig, Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
Kategori
Funksjoner
Svovelbestandig, Bilteknikk AEC-Q200
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)