RR274EA-400TR
DigiKeys produktnummer
RR274EA-400TR-ND - Tape og spole (TR)
RR274EA-400CT-ND - Båndavsnitt (CT)
RR274EA-400DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RR274EA-400TR
Beskrivelse
DIODE ARRAY GP 400V 500MA TSMD5
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 2 uavhengig 400 V 500mA Overflatemontering SOT-23-5 tynn, TSOT-23-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RR274EA-400TR Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.1 V @ 500 mA
Produsent
Rohm Semiconductor
Hurtighet
Standard gjenoppretting >500ns, > 200mA (Io)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
10 µA @ 400 V
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)