RQ5C035BCTCL
DigiKeys produktnummer
RQ5C035BCTCLTR-ND - Tape og spole (TR)
RQ5C035BCTCLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RQ5C035BCTCLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RQ5C035BCTCL
Beskrivelse
MOSFET P-CHANNEL 20V 3.5A TSMT3
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
P-kanal 20 V 3,5A (Ta) 1W (Tc) Overflatemontering TSMT3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RQ5C035BCTCL Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
1.2V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
6.5 nC @ 4.5 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks)
±8V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
460 pF @ 10 V
FET-type
Effekttap (maks)
1W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
20 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TSMT3
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
59mOhm ved 3.5A, 4.5V