RQ1E075XNTCR
DigiKeys produktnummer
RQ1E075XNTCRTR-ND - Tape og spole (TR)
RQ1E075XNTCRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RQ1E075XNTCRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RQ1E075XNTCR
Beskrivelse
MOSFET N-CH 30V 7.5A TSMT8
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 30 V 7,5A (Ta) 1,1W (Ta) Overflatemontering TSMT8
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.5V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
6.8 nC @ 5 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks)
±20V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
440 pF @ 10 V
FET-type
Effekttap (maks)
1,1W (Ta)
Teknologi
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
30 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TSMT8
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
17mOhm ved 7.5A, 10V