RFUH10NS6STL | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | RFUH10NS6STL |
Beskrivelse | DIODE STANDARD 600V 10A LPDS |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder 600 V 10A Overflatemontering LPDS |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | RFUH10NS6STL Modeller |
Kategori | Hurtighet Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io) |
Produsent | Omvendt gjenopprettingstid (trr) 25 ns |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 10 µA @ 600 V |
Delestatus Aktiv | Monteringstype |
Teknologi | Kapsling |
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks) 600 V | Leverandørens enhetsforpakning LPDS |
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) 10A | Driftstemperatur - kobling 150°C (maks) |
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If 2.8 V @ 10 A | Baseproduktnummer |