RBR5LAM60ATR
DigiKeys produktnummer
RBR5LAM60ATR-ND - Tape og spole (TR)
RBR5LAM60ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
RBR5LAM60ADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RBR5LAM60ATR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 60V 5A PMDTM
Detaljert beskrivelse
Dioder 60 V 5A Overflatemontering PMDTM
EDA-/CAD-modeller
RBR5LAM60ATR Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
250 µA @ 60 V
Leverandørens enhetsforpakning
PMDTM
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
60 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
5A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
550 mV @ 5 A