RBR2VWM40ATFTR
DigiKeys produktnummer
846-RBR2VWM40ATFTR-ND - Tape og spole (TR)
846-RBR2VWM40ATFTRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-RBR2VWM40ATFTRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RBR2VWM40ATFTR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 40V 2A PMDE
Detaljert beskrivelse
Dioder 40 V 2A Overflatemontering PMDE
EDA-/CAD-modeller
RBR2VWM40ATFTR Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 µA @ 40 V
Produsent
Grad
Bilteknikk
Digi-Reel®
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
40 V
Leverandørens enhetsforpakning
PMDE
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
2A
Driftstemperatur - kobling
150°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
620 mV @ 2 A
Baseproduktnummer
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)