RBE2VAM20ATR
DigiKeys produktnummer
RBE2VAM20ATR-ND - Tape og spole (TR)
RBE2VAM20ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
RBE2VAM20ADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RBE2VAM20ATR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 20V 2A TUMD2M
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 20 V 2A Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RBE2VAM20ATR Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
460 mV @ 2 A
Produsent
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
700 µA @ 20 V
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
20 V
Driftstemperatur - kobling
125°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
2A