RB511SM-40FHT2R
DigiKeys produktnummer
RB511SM-40FHT2RTR-ND - Tape og spole (TR)
RB511SM-40FHT2RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RB511SM-40FHT2RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RB511SM-40FHT2R
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA EMD2
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 40 V 100mA Overflatemontering EMD2
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RB511SM-40FHT2R Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
25 µA @ 40 V
Produsent
Grad
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Godkjenning
AEC-Q101
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
40 V
Leverandørens enhetsforpakning
EMD2
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
100mA
Driftstemperatur - kobling
125°C (maks)
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
410 mV @ 10 mA
Baseproduktnummer
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter