RB168MM100TFTR
DigiKeys produktnummer
RB168MM100TFTR-ND - Tape og spole (TR)
RB168MM100TFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RB168MM100TFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RB168MM100TFTR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 1A PMDU
Detaljert beskrivelse
Dioder 100 V 1A Overflatemontering PMDU
EDA-/CAD-modeller
RB168MM100TFTR Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
400 nA @ 100 V
Produsent
Grad
Bilteknikk
Digi-Reel®
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
PMDU
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
1A
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
810 mV @ 1 A
Baseproduktnummer
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)