RB168LAM150TR
DigiKeys produktnummer
RB168LAM150TR-ND - Tape og spole (TR)
RB168LAM150CT-ND - Båndavsnitt (CT)
RB168LAM150DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RB168LAM150TR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 150V 1A PMDTM
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 150 V 1A Overflatemontering PMDTM
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RB168LAM150TR Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
2.5 µA @ 150 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Teknologi
Leverandørens enhetsforpakning
PMDTM
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
150 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
1A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
840 mV @ 1 A