RB162MM-30TFTR
DigiKeys produktnummer
RB162MM-30TFTR-ND - Tape og spole (TR)
RB162MM-30TFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RB162MM-30TFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RB162MM-30TFTR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 30V 1A PMDU
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 30 V 1A Overflatemontering PMDU
EDA-/CAD-modeller
RB162MM-30TFTR Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 µA @ 30 V
Produsent
Grad
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Godkjenning
AEC-Q101
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
30 V
Leverandørens enhetsforpakning
PMDU
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
1A
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
520 mV @ 1 A
Baseproduktnummer
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)