RB095BM-40FHTL
DigiKeys produktnummer
RB095BM-40FHTLTR-ND - Tape og spole (TR)
RB095BM-40FHTLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RB095BM-40FHTLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RB095BM-40FHTL
Beskrivelse
DIODE ARRAY SCHOTT 40V 6A TO-252
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 40 V 6A Overflatemontering TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RB095BM-40FHTL Modeller
Kategori
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
11.4 ns
Produsent
Rohm Semiconductor
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 µA @ 40 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Diodekonfigurasjon
1 par felles katode
Godkjenning
AEC-Q101
Teknologi
Schottky
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
40 V
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
6A
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
550 mV @ 3 A
Baseproduktnummer
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)