RB095BGE-90TL
DigiKeys produktnummer
RB095BGE-90TLTR-ND - Tape og spole (TR)
RB095BGE-90TLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RB095BGE-90TLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RB095BGE-90TL
Beskrivelse
DIODE ARRAY SCHOTT 90V 6A TO-252
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 90 V 6A Overflatemontering TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
EDA-/CAD-modeller
RB095BGE-90TL Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
750 mV @ 3 A
Produsent
Rohm Semiconductor
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
150 µA @ 90 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Monteringstype
Overflatemontering
Diodekonfigurasjon
1 par felles katode
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Teknologi
Schottky
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
90 V
Baseproduktnummer
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
6A